Aufgrund stark gestiegener Transportkosten ist die Bestellung über unseren Webshop nur für Kunden in den Niederlanden und Belgien möglich. Für die Webshop-Anfragen aus anderen Länder werden Angebote persönlich erstellt. Bitte direkt unsere Account-Managers über info@jubholland.nl kontaktieren.
"Anemoon 'Hollandia' (Anemone coronaria) verrast u met enkelvoudige bloemen in een mooie rode kleur. Deze anemoon variëteit is een problee.. Lees meer
Spezifikationen
Zwiebelgröße 5/6
Höhe in cm 25
Blütezeit Juni - Juli
Pflanzzeit März - Mai
bloeiperiode front grijs
Jun - Jul
bloeihoogte front grijs
25 cm
jub butterfly friendly 2019 cirkel groen
volle zon grijs
half zon grijs

Bestellen

Zwiebelgröße
5/6
Sie müssen sich anmelden, um dieses Produkt zu bestellen

mehr in dieser Kategorie

Produktbeschreibung
"Anemoon 'Hollandia' (Anemone coronaria) verrast u met enkelvoudige bloemen in een mooie rode kleur. Deze anemoon variëteit is een probleemloze tuinbewoner die makkelijk bloeit. Bovendien is het een uitstekende snijbloem en prachtig te combineren met andere zomerbollen. Leg de knolletjes van deze Anemoon voor het planten eerst een paar uur in lauwwarm water. Een goede planttijd is maart-april. Plant de knollen 5-7 cm diep en ongeveer 7 cm uit elkaar (in een pot 5 cm). Kies een plek in de volle zon voor een rijke bloei. Anemonen groeien goed in vruchtbare, humusrijke grond. Anemoon 'Hollandia' groeit ook goed in een mooi bloempot of plantenbak. Geef deze Anemoon regelmatig water, want de aarde rond de knollen mag niet uitdrogen. Door de uitgebloeide bloemen van de anemoon regelmatig weg te knippen bevordert u de herbloei. Anemoon coronaria is redelijk winterhard. U kunt planten ook rooien na de eerste nachtvorst en ze vorstvrij overwinteren. De bloemen van Anemone coronaria verschijnen tot ver in de zomer. Een rijtje anemonen mag niet ontbreken in uw snijbloementuin. De bloemen blijven heel lang goed op de vaas. Pluk de bloemen bij voorkeur 's morgens vroeg. Knip de stelen met een scherpe snoeischaar of bloemenschaar. Verwijder het onderste blad van de anemoon en zet de stelen direct in een vaas met lauwwarm water."

check out our socials

Niet aangemeld

U bent nog niet aangemeld!
Doordat u niet bent aangemeld kunt u geen producten bestellen.
Via onderstaande knop kunt u zich aanmelden in de webshop, en alle producten bekijken.
 

Aanmelden Klant worden?