Das JUB Team

Ein bisschen hartnäckig, aber alle Spezialisten

JUB Holland
JUB Holland
General
+31 (0) 252 373 762

info@jubholland.nl
Jaap-jan Uittenbogaard
Jaap-jan Uittenbogaard
Direktor – Einzelhandel Verkauf NL & Europa
+31 (0)6 50210935
+31 (0)252 204 110
jaap-jan@jubholland.nl
Robbert Uittenbogaard
Robbert Uittenbogaard
Direktor – Landscape Verkauf
+31 (0)6 5155 3625
+31 (0)252 204 112
robbert@jubholland.nl
Frank Uittenbogaard
Frank Uittenbogaard
Direktor – Gärtnerei/Einkauf
+31 (0)6 53798257
+31 (0)252 204 111
inkoop@jubholland.nl
Jaap Uittenbogaard
Jaap Uittenbogaard
Verkauf Niederlande
+31 (0)6 5375 0393
+31 (0)252 204 116
jaap@jubholland.nl
Jos Beelen
Jos Beelen
Verkauf Zentral Europa & Frankreich
+31 (0)6 5183 0080
+31 (0)252 204 114
j.beelen@jubholland.nl
Willem Zandbergen
Willem Zandbergen
Verkauf Niederlande
+31 (0)6 1132 5252

willem.zandbergen@jubholland.nl
Ruud Duivenvoorden
Ruud Duivenvoorden
Verkauf Niederlande
+31 (0)6 1436 6330
+31 (0)252 204 107
ruud@jubholland.nl
Otto de Vroomen
Otto de Vroomen
Verkauf Niederlande
+31 (0)6 5773 4269
+31 (0)252 204 101
otto@jubholland.nl
Pieter Teeuwen
Pieter Teeuwen
Verkauf Schweden
+31 (0)6 2223 2750

pieter@jubholland.nl
Cees van der Lip
Cees van der Lip
Export Manager

+31 (0)252 204 105
export@jubholland.nl
Tony Lindhout
Tony Lindhout
Verkauf Großbritannien
+31 (0) 6 2250 3674
+31 (0) 252 204 113
tonylindhout@jubholland.nl
Peter van der Geer
Peter van der Geer
Verkauf Großbritannien
+31 (0)6 1453 8200
+31 (0)252 204 118
peter@jubholland.nl
Jos Smit
Jos Smit
Verkauf Großbritannien
+31 (0)6 51618326

jos.smit@jubholland.nl
Job van Eeden
Job van Eeden
Verkauf Großbritannien & Niederlande
+31 (0)6 4397 8319

job@jubholland.nl
Rick van Zelst
Rick van Zelst
Assistent Export Manager

+31 (0)252 204 106
rick@jubholland.nl
Lenneke Kaptein
Lenneke Kaptein
Büroleiter
+31 (0)6 1513 1428
+31 (0)252 204 100
lenneke@jubholland.nl
Freek van der Weijden
Freek van der Weijden
Desktop-Publishing & Design
+31 (0)252 204 117

freek@jubholland.nl
Willem de Groot
Willem de Groot
Verkauf Niederlande & Deutschland
+31 (0)6 2063 2672

willemdegroot@jubholland.nl
Olivier Vico
Olivier Vico
Verkauf Belgien
+32 (0)4756 06378

vico.olivier@jubholland.nl
Ted Duivenvoorde
Ted Duivenvoorde
Vertrieb Inland (Landschaft)
+31 (0)252 204 021

ted@jubholland.nl

Haben Sie Fragen?
Wir helfen Ihnen

Typ bovenstaande code over.

Besuche unsere socials

www.jubholland.nl gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat je relevante advertenties te zien krijgt. Als je meer wilt weten over deze cookies, klik dan hier voor ons cookie beleid. Bij akkoord geef je www.jubholland.nl toestemming voor het gebruik van cookies op onze website.
 Cookies NIET accepteren