Das JUB Team

Ein bisschen hartnäckig, aber alle Spezialisten

Jaap-Jan Uittenbogaard
Jaap-Jan Uittenbogaard
Direktor – Einzelhandel
+31 (0) 6 5021 0935
+31 (0) 252 204 110
jaap-jan@jubholland.nl
Robbert Uittenbogaard
Robbert Uittenbogaard
Direktor – Landschaft
+31 (0) 6 5155 3625
+31 (0) 252 204 112
robbert@jubholland.nl
Frank Uittenbogaard
Frank Uittenbogaard
Direktor – Gärtnerei/Einkauf
+31 (0) 6 5379 8257
+31 (0) 252 204 111
inkoop@jubholland.nl
Dolph Uittenbogaard
Dolph Uittenbogaard
Direktor - Finanzen & HR



Otto de Vroomen
Otto de Vroomen
Verkauf Niederlande
+31 (0) 6 5773 4269

otto@jubholland.nl
Willem Zandbergen
Willem Zandbergen
Verkauf Niederlande
+31 (0) 6 1132 5252

willem.zandbergen@jubholland.nl
Dick Mosselman
Dick Mosselman

+31 (0) 6 8278 9544

dick@jubholland.nl
Job van Eeden
Job van Eeden
Verkauf Großbritannien & Niederlande
+31 (0) 6 4397 8319

job@jubholland.nl
Willem de Groot
Willem de Groot
Verkauf Niederlande & Deutschland
+31 (0) 6 2063 2672

willemdegroot@jubholland.nl
Jos Beelen
Jos Beelen
Verkauf Zentral Europa & Frankreich
+31 (0) 6 5183 0080

j.beelen@jubholland.nl
Tatjana Kraaijeveld
Tatjana Kraaijeveld
Verkauf Deutschland
+49 (0) 151 681 953 32

tatjana.kraaijeveld@jubholland.nl
Pieter Teeuwen
Pieter Teeuwen
Verkauf Schweden
+31 (0) 6 2223 2750

pieter@jubholland.nl
Olivier Vico
Olivier Vico
Verkauf Belgien
+32 (0) 4756 06378

vico.olivier@jubholland.nl
Peter van der Geer
Peter van der Geer
Verkauf Großbritannien
+31 (0) 6 1453 8200

peter@jubholland.nl
Jos Smit
Jos Smit
Verkauf Großbritannien
+31 (0) 6 5161 8326

jos.smit@jubholland.nl
Jonathan Ralling
Jonathan Ralling
Verkauf Großbritannien
+44 791 224 2116

jonathan@jubholland.com
Luminita Melissa David
Luminita Melissa David
Verkauf Rumänien
+31 (0) 6 2145 9355
+44 (0) 7387 287673
luminita.david@jubholland.nl
Simon Verhoeff
Simon Verhoeff
Koordinator Einzelhandel
+31 (0) 252 204 022

simon@jubholland.nl
Eline Guijt
Eline Guijt
Vertrieb Inland (Einzelhandel)
+31 (0) 252 373 762

eline@jubholland.nl
Corine Hogewoning
Corine Hogewoning
Vertrieb Inland (Landschaft)
+31 (0) 252 204 102

corine@jubholland.nl
Ted Duivenvoorde
Ted Duivenvoorde
Vertrieb Inland (Landschaft)
+31 (0) 252 204 021

ted@jubholland.nl
Lenneke Kaptein
Lenneke Kaptein
Büroleiter
+31 (0) 6 1513 1428
+31 (0) 252 204 100
lenneke@jubholland.nl
Cees van der Lip
Cees van der Lip
Export Manager
+31 (0) 252 204 108

export@jubholland.nl
Rick van Zelst
Rick van Zelst
Assistent Export Manager
+31 (0) 252 204 105

rick@jubholland.nl
Fleur van Dam van Monsjou
Fleur van Dam van Monsjou
Marketing & Design
+31 (0) 252 204 118

fleur@jubholland.nl
Ralph Uittenbogaard
Ralph Uittenbogaard
Operativer Leiter
+31 (0) 252 373 762

ralph@jubholland.com
Stan Damen
Stan Damen

+31 (0) 252 204 104

stan@jubholland.nl
Bram Boot
Bram Boot
Einkauf Sommerzwiebeln
+31 (0) 252 204 104

bram@jubholland.nl
René de Ridder
René de Ridder
Lagerleiter
+31 (0) 6 5155 3009

rene@jubholland.nl
Ruud Uittenbogaard
Ruud Uittenbogaard
Logistik
+31 (0) 252 204 119

logistiek@jubholland.nl

Haben Sie Fragen?
Wir helfen Ihnen

Anti-spam
Typ bovenstaande code over.

Besuche unsere socials

www.jubholland.nl gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat je relevante advertenties te zien krijgt. Als je meer wilt weten over deze cookies, klik dan hier voor ons cookie beleid. Bij akkoord geef je www.jubholland.nl toestemming voor het gebruik van cookies op onze website.
 Cookies NIET accepteren