L'équipe du JUB

Un peu têtu mais tous spécialistes

JUB Holland
JUB Holland
Général
+31 (0) 252 373 762

info@jubholland.nl
Jaap-jan Uittenbogaard
Jaap-jan Uittenbogaard
Directeur des ventes au détail Pays-Bas & Europe
+31 (0)6 50210935
+31 (0)252 204 110
jaap-jan@jubholland.nl
Robbert Uittenbogaard
Robbert Uittenbogaard
Directeur – Ventes ‘Landscape’
+31 (0)6 5155 3625
+31 (0)252 204 112
robbert@jubholland.nl
Frank Uittenbogaard
Frank Uittenbogaard
Directeur - Écloserie / Achats
+31 (0)6 53798257
+31 (0)252 204 111
inkoop@jubholland.nl
Jaap Uittenbogaard
Jaap Uittenbogaard
Ventes Pays-Bas
+31 (0)6 5375 0393
+31 (0)252 204 116
jaap@jubholland.nl
Jos Beelen
Jos Beelen
Ventes Europe de l'Est et France
+31 (0)6 5183 0080
+31 (0)252 204 114
j.beelen@jubholland.nl
Willem Zandbergen
Willem Zandbergen
Ventes Pays-Bas
+31 (0)6 1132 5252

willem.zandbergen@jubholland.nl
Ruud Duivenvoorden
Ruud Duivenvoorden
Ventes Pays-Bas
+31 (0)6 1436 6330
+31 (0)252 204 107
ruud@jubholland.nl
Otto de Vroomen
Otto de Vroomen
Ventes Pays-Bas
+31 (0)6 5773 4269
+31 (0)252 204 101
otto@jubholland.nl
Pieter Teeuwen
Pieter Teeuwen
Ventes Suède
+31 (0)6 2223 2750

pieter@jubholland.nl
Cees van der Lip
Cees van der Lip
Chef d'Exportation

+31 (0)252 204 105
export@jubholland.nl
Tony Lindhout
Tony Lindhout
Ventes Royaume-Uni
+31 (0) 6 2250 3674
+31 (0) 252 204 113
tonylindhout@jubholland.nl
Peter van der Geer
Peter van der Geer
Ventes Royaume-Uni
+31 (0)6 1453 8200
+31 (0)252 204 118
peter@jubholland.nl
Jos Smit
Jos Smit
Ventes Royaume-Uni
+31 (0)6 51618326

jos.smit@jubholland.nl
Job van Eeden
Job van Eeden
Ventes Royaume-Uni & Pays-Bas
+31 (0)6 4397 8319

job@jubholland.nl
Rick van Zelst
Rick van Zelst
Assistant Chef d'Exportation

+31 (0)252 204 106
rick@jubholland.nl
Lenneke Kaptein
Lenneke Kaptein
Chef de bureau
+31 (0)6 1513 1428
+31 (0)252 204 100
lenneke@jubholland.nl
Freek van der Weijden
Freek van der Weijden
PAO et conception
+31 (0)252 204 117

freek@jubholland.nl
Willem de Groot
Willem de Groot
Ventes Pays-Bas et Allemagne
+31 (0)6 2063 2672

willemdegroot@jubholland.nl
Olivier Vico
Olivier Vico
Vente Belgique
+32 (0)4756 06378

vico.olivier@jubholland.nl
Ted Duivenvoorde
Ted Duivenvoorde
Ventes internes (Landscape)
+31 (0)252 204 021

ted@jubholland.nl

Avez-vous des questions?
Nous sommes heureux de vous aider

Typ bovenstaande code over.

check out our socials

www.jubholland.nl gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat je relevante advertenties te zien krijgt. Als je meer wilt weten over deze cookies, klik dan hier voor ons cookie beleid. Bij akkoord geef je www.jubholland.nl toestemming voor het gebruik van cookies op onze website.
 Cookies NIET accepteren