L'équipe du JUB

Un peu têtu mais tous spécialistes

Jaap-Jan Uittenbogaard
Jaap-Jan Uittenbogaard
Directeur - Ventes au détail
+31 (0) 6 5021 0935
+31 (0) 252 204 110
jaap-jan@jubholland.nl
Robbert Uittenbogaard
Robbert Uittenbogaard
Directeur – Ventes ‘Landscape’
+31 (0) 6 5155 3625
+31 (0) 252 204 112
robbert@jubholland.nl
Frank Uittenbogaard
Frank Uittenbogaard
Directeur - Pépinière & Achats
+31 (0) 6 5379 8257
+31 (0) 252 204 111
inkoop@jubholland.nl
Dolph Uittenbogaard
Dolph Uittenbogaard
Directeur - Finances & RH



Otto de Vroomen
Otto de Vroomen
Ventes Pays-Bas
+31 (0) 6 5773 4269

otto@jubholland.nl
Willem Zandbergen
Willem Zandbergen
Ventes Pays-Bas
+31 (0) 6 1132 5252

willem.zandbergen@jubholland.nl
Dick Mosselman
Dick Mosselman

+31 (0) 6 8278 9544

dick@jubholland.nl
Job van Eeden
Job van Eeden
Ventes Royaume-Uni & Pays-Bas
+31 (0) 6 4397 8319

job@jubholland.nl
Willem de Groot
Willem de Groot
Ventes Pays-Bas et Allemagne
+31 (0) 6 2063 2672

willemdegroot@jubholland.nl
Jos Beelen
Jos Beelen
Ventes Europe de l'Est et France
+31 (0) 6 5183 0080

j.beelen@jubholland.nl
Tatjana Kraaijeveld
Tatjana Kraaijeveld
Ventes Allemagne
+49 (0) 151 681 953 32

tatjana.kraaijeveld@jubholland.nl
Pieter Teeuwen
Pieter Teeuwen
Ventes Suède
+31 (0) 6 2223 2750

pieter@jubholland.nl
Olivier Vico
Olivier Vico
Vente Belgique
+32 (0) 4756 06378

vico.olivier@jubholland.nl
Peter van der Geer
Peter van der Geer
Ventes Royaume-Uni
+31 (0) 6 1453 8200

peter@jubholland.nl
Jos Smit
Jos Smit
Ventes Royaume-Uni
+31 (0) 6 5161 8326

jos.smit@jubholland.nl
Luminita Melissa David
Luminita Melissa David
Ventes Roumanie
+31 (0) 6 2145 9355
+44 (0) 7387 287673
luminita.david@jubholland.nl
Simon Verhoeff
Simon Verhoeff
Coordinateur vente au détail
+31 (0) 252 204 022

simon@jubholland.nl
Eline Guijt
Eline Guijt
Ventes internes (au détail)
+31 (0) 252 373 762

eline@jubholland.nl
Corine Hogewoning
Corine Hogewoning
Ventes internes (Landscape)
+31 (0) 252 204 102

corine@jubholland.nl
Ted Duivenvoorde
Ted Duivenvoorde
Ventes internes (Landscape)
+31 (0) 252 204 021

ted@jubholland.nl
Lenneke Kaptein
Lenneke Kaptein
Chef de bureau
+31 (0) 6 1513 1428
+31 (0) 252 204 100
lenneke@jubholland.nl
Cees van der Lip
Cees van der Lip
Chef d'exportation
+31 (0) 252 204 108

export@jubholland.nl
Rick van Zelst
Rick van Zelst
Assistant chef d'exportation
+31 (0) 252 204 105

rick@jubholland.nl
Fleur van Dam van Monsjou
Fleur van Dam van Monsjou
Marketing & Design
+31 (0) 252 204 118

fleur@jubholland.nl
Ralph Uittenbogaard
Ralph Uittenbogaard
Chef d'opérationnel
+31 (0) 252 373 762

ralph@jubholland.com
Bram Boot
Bram Boot
Achat de bulbes d'été
+31 (0) 252 204 104

bram@jubholland.nl
René de Ridder
René de Ridder
Chef d'entrepôt
+31 (0) 6 5155 3009

rene@jubholland.nl
Ruud Uittenbogaard
Ruud Uittenbogaard
Logistique
+31 (0) 252 204 119

logistiek@jubholland.nl
Martin Philippo
Martin Philippo

Avez-vous des questions?
Nous sommes heureux de vous aider

Anti-spam
Typ bovenstaande code over.

consultez nos sites sociaux

www.jubholland.nl gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat je relevante advertenties te zien krijgt. Als je meer wilt weten over deze cookies, klik dan hier voor ons cookie beleid. Bij akkoord geef je www.jubholland.nl toestemming voor het gebruik van cookies op onze website.
 Cookies NIET accepteren