Contact

Let's get in touch

GENERAL

+31 (0) 252 373 762
info@jubholland.nl

Retail

+31 (0) 252 373 762
retail@jubholland.nl

LANDSCAPE

+31 (0) 252 204 102
landscape@jubholland.nl

AdministratiON

+31 (0) 252 204 025
administratie@jubholland.nl

the Jub team

Slightly stubborn but all specialists

Jaap-Jan Uittenbogaard
Jaap-Jan Uittenbogaard
Director - Retail
+31 (0) 6 5021 0935
+31 (0) 252 204 110
jaap-jan@jubholland.nl
Robbert Uittenbogaard
Robbert Uittenbogaard
Director - Landscape sales
+31 (0) 6 5155 3625
+31 (0) 252 204 112
robbert@jubholland.nl
Frank Uittenbogaard
Frank Uittenbogaard
Director - Nursery &Purchase
+31 (0) 6 5379 8257
+31 (0) 252 204 111
inkoop@jubholland.nl
Dolph Uittenbogaard
Dolph Uittenbogaard
Director - Finance & HR



Otto de Vroomen
Otto de Vroomen
Sales The Netherlands
+31 (0) 6 5773 4269

otto@jubholland.nl
Willem Zandbergen
Willem Zandbergen
Sales The Netherlands
+31 (0) 6 1132 5252

willem.zandbergen@jubholland.nl
Dick Mosselman
Dick Mosselman

+31 (0) 6 8278 9544

dick@jubholland.nl
Job van Eeden
Job van Eeden
Sales UK + The Netherlands
+31 (0) 6 4397 8319

job@jubholland.nl
Willem de Groot
Willem de Groot
Sales NL + Germany
+31 (0) 6 2063 2672

willemdegroot@jubholland.nl
Jos Beelen
Jos Beelen
Sales Central Europe + France
+31 (0) 6 5183 0080

j.beelen@jubholland.nl
Tatjana Kraaijeveld
Tatjana Kraaijeveld
Sales Germany
+49 (0) 151 681 953 32

tatjana.kraaijeveld@jubholland.nl
Pieter Teeuwen
Pieter Teeuwen
Sales Sweden
+31 (0) 6 2223 2750

pieter@jubholland.nl
Olivier Vico
Olivier Vico
Sales Belgium
+32 (0) 4756 06378

vico.olivier@jubholland.nl
Peter van der Geer
Peter van der Geer
Sales UK
+31 (0) 6 1453 8200

peter@jubholland.nl
Jos Smit
Jos Smit
Sales UK
+31 (0) 6 5161 8326

jos.smit@jubholland.nl
Luminita Melissa David
Luminita Melissa David
Sales Romenia
+31 (0) 6 2145 9355
+44 (0) 7387 287673
luminita.david@jubholland.nl
Simon Verhoeff
Simon Verhoeff
Coordinator Retail
+31 (0) 252 204 022

simon@jubholland.nl
Eline Guijt
Eline Guijt
Internal Sales (Retail)
+31 (0) 252 373 762

eline@jubholland.nl
Corine Hogewoning
Corine Hogewoning

+31 (0) 252 204 102

corine@jubholland.nl
Ted Duivenvoorde
Ted Duivenvoorde
Internal Sales (Landscape)
+31 (0) 252 204 021

ted@jubholland.nl
Lenneke Kaptein
Lenneke Kaptein
Office manager
+31 (0) 6 1513 1428
+31 (0) 252 204 100
lenneke@jubholland.nl
Cees van der Lip
Cees van der Lip
Export manager
+31 (0) 252 204 108

export@jubholland.nl
Rick van Zelst
Rick van Zelst
Assistent export manager
+31 (0) 252 204 105

rick@jubholland.nl
Fleur van Dam van Monsjou
Fleur van Dam van Monsjou
Marketing & Design
+31 (0) 252 204 118

fleur@jubholland.nl
Ralph Uittenbogaard
Ralph Uittenbogaard
Operational manager
+31 (0) 252 373 762

ralph@jubholland.com
Bram Boot
Bram Boot
Purchase summerbulbs
+31 (0) 252 204 104

bram@jubholland.nl
René de Ridder
René de Ridder
Warehouse manager
+31 (0) 6 5155 3009

rene@jubholland.nl
Ruud Uittenbogaard
Ruud Uittenbogaard
Logistics
+31 (0) 252 204 119

logistiek@jubholland.nl
Martin Philippo
Martin Philippo

Do you have a question?
We are happy to help

Anti-spam
Typ bovenstaande code over.

check out our socials

www.jubholland.nl gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat je relevante advertenties te zien krijgt. Als je meer wilt weten over deze cookies, klik dan hier voor ons cookie beleid. Bij akkoord geef je www.jubholland.nl toestemming voor het gebruik van cookies op onze website.
 Cookies NIET accepteren