Due to widely varying transport costs, ordering via our webshop is only possible for customers in the Netherlands and Belgium, for all other countries we are happy to make a quotation.
De Lasagne Spring Bloom is een slimme en sfeervolle bloembollencombinatie voor één emmer of pot, waarbij de bollen in lagen worden geplant.. Read more
Specifications
Bulb size I
Height in cm
Flowering period
Planting period

Order

Bulb size
I
You need to sign in to order this product

More in this category

Product description
De Lasagne Spring Bloom is een slimme en sfeervolle bloembollencombinatie voor één emmer of pot, waarbij de bollen in lagen worden geplant voor een opeenvolgende bloei van vroeg tot laat voorjaar. Zo geniet je maandenlang van kleur en structuur op één plek. Ideaal voor terras, balkon of entree. Plant in de herfst in goed doorlatende potgrond en plaats de emmer op een zonnige plek voor een spectaculaire, gelaagde lentebloei. Doe de cocostablet in de zak en vul deze met 5 ltr lauw water. Laat het tablet 60-90 minuten weken. Als de aarde vochtig is de zak omkeren in de emmer. Leg de bollen in 3 lagen voorzichtig in het plantgat en dek af met 3-5 cm aarde. Geef na het planten direct wat water.

check out our socials

Not logged in

You're not logged in yet!
Because you're not logged in, you can't order any products.
You can log in to the webshop and view all products using the button below.

The webshop is currently only available for customers from the Netherlands and Belgium.

Aanmelden Klant worden?