JUB Spécialistes

Le spécialiste du paysage pour les paysagistes, les jardiniers et les espaces verts publics

Robbert Uittenbogaard
Robbert Uittenbogaard
Directeur – Ventes ‘Landscape’
+31 (0) 6 5155 3625
+31 (0) 252 204 112
robbert@jubholland.nl
Jaap-Jan Uittenbogaard
Jaap-Jan Uittenbogaard
Directeur - Ventes au détail
+31 (0) 6 5021 0935
+31 (0) 252 204 110
jaap-jan@jubholland.nl
Otto de Vroomen
Otto de Vroomen
Ventes Pays-Bas
+31 (0) 6 5773 4269

otto@jubholland.nl
Willem Zandbergen
Willem Zandbergen
Ventes Pays-Bas
+31 (0) 6 1132 5252

willem.zandbergen@jubholland.nl
Job van Eeden
Job van Eeden
Ventes Royaume-Uni & Pays-Bas
+31 (0) 6 4397 8319

job@jubholland.nl
Jos Beelen
Jos Beelen
Ventes Europe de l'Est et France
+31 (0) 6 5183 0080

j.beelen@jubholland.nl
Olivier Vico
Olivier Vico
Vente Belgique
+32 (0) 4756 06378

vico.olivier@jubholland.nl
Tatjana Kraaijeveld
Tatjana Kraaijeveld
Ventes Allemagne
+49 (0) 151 681 953 32

tatjana.kraaijeveld@jubholland.nl
Pieter Teeuwen
Pieter Teeuwen
Ventes Suède
+31 (0) 6 2223 2750

pieter@jubholland.nl
Jos Smit
Jos Smit
Ventes Royaume-Uni
+31 (0) 6 5161 8326

jos.smit@jubholland.nl
Luminita Melissa David
Luminita Melissa David
Ventes Roumanie
+31 (0) 6 2145 9355
+44 (0) 7387 287673
luminita.david@jubholland.nl
Corine Hogewoning
Corine Hogewoning
Ventes internes (Landscape)
+31 (0) 252 204 102

corine@jubholland.nl
Ted Duivenvoorde
Ted Duivenvoorde
Ventes internes (Landscape)
+31 (0) 252 204 021

ted@jubholland.nl

check out our socials

www.jubholland.nl gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat je relevante advertenties te zien krijgt. Als je meer wilt weten over deze cookies, klik dan hier voor ons cookie beleid. Bij akkoord geef je www.jubholland.nl toestemming voor het gebruik van cookies op onze website.
 Cookies NIET accepteren