Het Jub team

Tikkeltje eigenwijs maar stuk voor stuk specialisten

Jub Holland
Jub Holland
Algemeen
+31 (0) 252 373 762

info@jubholland.nl
Jaap-jan Uittenbogaard
Jaap-jan Uittenbogaard
Directeur - Retail verkoop NL & Europa
+31 (0)6 50210935
+31 (0)252 204 110
jaap-jan@jubholland.nl
Robbert Uittenbogaard
Robbert Uittenbogaard
Directeur - Landscape verkoop
+31 (0)6 5155 3625
+31 (0)252 204 112
robbert@jubholland.nl
Frank Uittenbogaard
Frank Uittenbogaard
Directeur - Broeierij/Inkoop
+31 (0)6 53798257
+31 (0)252 204 111
inkoop@jubholland.nl
Jaap Uittenbogaard
Jaap Uittenbogaard
Verkoop Nederland
+31 (0)6 5375 0393
+31 (0)252 204 116
jaap@jubholland.nl
Jos Beelen
Jos Beelen
Verkoop Oost Europa & Frankrijk
+31 (0)6 5183 0080
+31 (0)252 204 114
j.beelen@jubholland.nl
Willem Zandbergen
Willem Zandbergen
Verkoop Nederland
+31 (0)6 1132 5252

willem.zandbergen@jubholland.nl
Ruud Duivenvoorden
Ruud Duivenvoorden
Verkoop Nederland
+31 (0)6 1436 6330
+31 (0)252 204 107
ruud@jubholland.nl
Otto de Vroomen
Otto de Vroomen
Verkoop Nederland
+31 (0)6 5773 4269
+31 (0)252 204 101
otto@jubholland.nl
Pieter Teeuwen
Pieter Teeuwen
Verkoop Zweden
+31 (0)6 2223 2750

pieter@jubholland.nl
Erwin Kemmel
Erwin Kemmel
Export manager

+31 (0)252 204 105
export@jubholland.nl
Tony Lindhout
Tony Lindhout
Verkoop Verenigd Koninkrijk
+31 (0) 6 2250 3674
+31 (0) 252 204 113
tonylindhout@jubholland.nl
Peter van der Geer
Peter van der Geer
Verkoop Verenigd Koninkrijk
+31 (0)6 1453 8200
+31 (0)252 204 118
peter@jubholland.nl
Jos Smit
Jos Smit
Verkoop Verenigd Koninkrijk
+31 (0)6 51618326

jos.smit@jubholland.nl
Job van Eeden
Job van Eeden
Verkoop Verenigd Koninkrijk
+31 (0)6 4397 8319

job@jubholland.nl
Rick van Zelst
Rick van Zelst
Verkoop binnendienst (Retail)

+31 (0)252 204 106
rick@jubholland.nl
Lenneke Kaptein
Lenneke Kaptein
Verkoop binnendienst (Landscape)
+31 (0)6 1513 1428
+31 (0)252 204 100
lenneke@jubholland.nl
Freek van der Weijden
Freek van der Weijden
DTP & vormgeving
+31 (0)252 204 117

freek@jubholland.nl
Willem de Groot
Willem de Groot
Verkoop Nederland & Duitsland
+31 (0)6 2063 2672

willemdegroot@jubholland.nl

Heeft u vragen?
We helpen u graag

Typ bovenstaande code over.

check out our socials

www.jubholland.nl gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat je relevante advertenties te zien krijgt. Als je meer wilt weten over deze cookies, klik dan hier voor ons cookie beleid. Bij akkoord geef je www.jubholland.nl toestemming voor het gebruik van cookies op onze website.
 Cookies NIET accepteren